Výprava Aquapark Pardubice

V brzkých hodinách nedělního rána 13. prosince se marodkou oslabená skupinka čtyř vedoucích (Rochňa, Ondra, Miko, Lukyn), dvou rádkyň (Kachna, Áďa) a přibližně stejně malého počtu dětí (Bibi, Vašík, Tomášek, Pat a Mat) vydala vlakem do Pardubického Aquaparku.

Při čekání na vlak jsme si s dětmi krátili čas hraním seznamovacích her a všelijakými soutěžemi. Počasí bylo ten den mrazivé, a tak jsme se těšili do bazénu o to více.

Když jsme dorazili do Aquaparku, největší zájem byl samozřejmě o tu nejdelší klouzačku.

Hned vzápětí děti doslova táhly své vedoucí na všechny ostatní atrakce. Vyzkoušeli jsme například lezeckou stěnu nad bazénem, vlnobití nebo skokanská prkna - ta měla nakonec největší úspěch.

Po pár hodinách vodních radovánek se celá vodou unavená výprava uchýlila do sprch a chystala se k odchodu. Unavené a hladové děti je mnohem jednodušší zabavit… prostě je posadíte na nádraží na lavičky, kde je teplo, vyndáte jim svačinky a hned jsou spokojené.

Myslím, že s klidným svědomím můžu považovat výpravu za povedenou. Až na pár ukopnutých palců se nikomu nic vážného nestalo a všichni si to náležitě užili.